Close

Bedriftshelsetjenestens ansatte

Kristiansand/Arendal/Grimstad

 

 

Aleksander Nordgaard
HMS rådgiver/Bedriftssykepleier
aleksander.nordgaard@falckhelse.no
Tlf.: 98 41 49 09

Berit Hodne
Senior HMS rådgiver/Bedriftssykepleier:
berit.hodne@falckhelse.no
Tlf.: 97 17 48 38

 

Karine Gislefoss Storesund
HMS rådgiver/fysioterapeut:
karine.storesund@falckhelse.no
Tlf.: 90 73 44 72


Line Hannevik Olsen

HMS rådgiver/Bedriftsfysioterapeut:
Line.hannevik.olsen@falckhelse.no
Tlf.: 91 37 67 97

 

Marianne Røed Stømne
HMS rådgiver/Bedriftssykepleier:
Tlf.: 94 53 17 39

 

Åse Liv Bjønnum
Senior HMS rådgiver/Bedriftssykepleier:
ase.liv.bjonnum@falckhelse.no
Tlf.: 91 61 15 33

 

Maja Jørgensen
Leder Raskere Frisk
maja.jorgensen@falckhelse.no
Tlf.: 90 89 09 72

 

Andrè Fløystad
Fysioterapeut 
andre.floystad@falckhelse.no
Tlf. 48 40 01 79

 


Richard Little

Fysioterapeut

richard.little@falckhelse.no

Tlf. 91 61 45 71

 

Øyunn Bygstad

Sekretær/Sykepleier

oyunn.bygstad@falckhelse.no

Tlf. 93083398

 

Vennesla

  

Aleksander Nordgaard
HMS rådgiver/Bedriftssykepleier
Tlf.: 98 41 49 09

 

Oslo

 

  

Birgitte Brynildsen
Senior HMS-rådgiver / bedriftsfysioterapeut
birgitte.brynildsen@falckhelse.no

Tlf.: 90 88 53 22

Lise C. R. Holth
Sykepleier
lise.holth@falckhelse.no

Tlf.: 95 02 03 1495 02 03 14

 



 

 

 

Arne Kristensen
Senior HMS rådgiver;
arne.kristensen@falckhelse.no
Tlf.: 90 09 66 10

Elisabeth Thompson
HMS rådgiver/Bedriftssykepleier:
Tlf.: 97 78 67 07
 
Lars Knudsen
HMS rådgiver/fysioterapeut:
lars.knudsen@falckhelse.no
Tlf.: 97 18 62 21
 
Ole Kristian Lauvland
Daglig leder
ole.kristian.lauvland@falckhelse.no
Tlf.: 95 87 16 59
 
Joakim Lund
Leder marked og utvikling
joakim.lund@falckhelse.no
Tlf: 48 28 61 97
 
Kirsten Jensen
Fysioterapeut 
kirsten.jensen@falckhelse.no
Tlf.: 45 95 34 03

Espen Nilsen
Fysioterapeut
espen.nilsen@falckhelse.no
Tlf.: 97 51 97 97
 
 
Øystein Vidar Hansen
Lege
oystein.hansen@falckhelse.no
Tlf.: 40 01 34 01

Siren Eldor
HMS rådgiver/Bedriftssykepleier
95 25 37 67

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Arnhild Flydal
Senior HMS-rådgiver

arnhild.flydal@falckhelse.no

Tlf. 928 40 031

 

   

BILDE KOMMER
Jack Roger Pedersen
Yrkeshygieniker
jack.pedersen@falckhelse.no 

Tlf. 91 88 26 15

​Vi og våre samarbeidspartnere benytter cookies for å forbedre brukervennligheten på vår side, samt for å forbedre og tilpasse markedsføringen vår. Les mer om cookies.